Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant Chemiczny

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- odbieranie próbek, ich rejestracja, przygotowanie i wykonywanie badań, prowadzenie zapisów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

- wprowadzanie wyników badań do systemu,

- nadzór nad miejscem pracy, monitorowanie warunków środowiskowych wykonanych badań,

- dbanie o materiały niezbędne do ciągłości pracy, zgłaszanie zapotrzebowania na odczynniki itp.,

- dokumentowanie stanu aparatury kontrolno-pomiarowej, zgłaszanie nieprawidłowości.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wykształcenia min. średniego o profilu biologiczno-chemicznym,

- min. pół roku udokumentowanego doświadczenia w pracy laboratoryjnej na produkcji (min. - odbycie stażu),

- obsługi komputera (MS Excel, Internet, popularne systemy zarządzania laboratorium),

- odpowiedzialności, rzetelności,

- gotowości do pracy na zmiany.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- umowę o pracę,

- pakiet socjalny

- szkolenia.