Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  1. planowanie pracy laboratoryjnej,
  2. badanie wpływu dodatków chemicznych na właściwości wyrobu gotowego
  3. projektowanie nowych wyrobów chemii budowlanej
  4. optymalizacja receptur wyrobów
  5. ocena właściwości wyrobów zgodnie z wymaganiami norm
  6. opracowywanie nowych metod badawczych do oceny parametrów wyrobów
  7. przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych badań

Wymagania

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe chemiczne
  2. doświadczenie w pracy z wyrobami bitumicznymi
  3. znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  4. dobra znajomość pakietu MS Office
  5. umiejętność korzystania z norm badawczych
  6. umiejętność obsługi podstawowych urządzeń laboratoryjnych np. pH-metr, waga laboratoryjna, piknometr, aerometr, lepkościomierz
  7. kreatywność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

Oferujemy:

  1. stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  2. rozwój zawodowy
  3. niezbędne narzędzia pracy
  4. pracę w dynamicznym zespole
  5. wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę promujące osoby nastawione na osiąganie wyników
  6. pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport,opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie