Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kurier

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pojazdów mechanicznych (auta dostawcze typu Ducato do 3,5 t)
  • załadunek i wyładunek zamówionego towaru
  • dostarczanie zamówionego towaru do klientów firmy
  • dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu oraz towaru

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • uczciwość, sumienność, zaangażowanie
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • prawo jazdy kategorii B (od co najmniej 5 lat)
  • dobra organizacja pracy
  • kultura osobista w kontaktach z klientami
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

Oferujemy

Co oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • terminową wypłatę wynagrodzenia, premie świąteczne i uznaniowe
  • umowę o pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • miłą, rodzinną atmosferę oraz wsparcie