Praca KOSZOWY

Dodano: wczoraj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

07b698e60c2d92708a75a418f425f2ea.jpg

Firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na produkcję na stanowisko:

KOSZOWY

Wrocław

Obowiązki

  • Dostarczanie półproduktów do produkcji,
  • Mieszanie barwników i przemiałów zgodnie z recepturą.

Wymagania

wykształcenie zawodowe lub średnie

Dlaczego warto z nami być?

  • Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • Rozwijamy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzie i wartości jakimi się kierują,
  • Dostarczamy ciągle nowych i innych wyzwań,
  • Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i wspieramy ich rozwój zawodowy,
  • Oferujemy umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Klauzula Informacyjna
dla kandydatów do pracy w „BIKKOPLAST” Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka „Bikkoplast” Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kępińskiej 8, 51-132 Wrocław wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 185 - pokaż numer telefonu - 9 i posługujący się numerem NIP 895 - pokaż numer telefonu - 8, zwany dalej „Spółką”.

Przestrzeganie zasad ochrony danych w Bikkoplast Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych.

Dla prowadzenia rekrutacji konieczne jest przetwarzanie przez nas Państwa danych osobowych, tj.: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego wykształcenia.

Kandydaci, których dane przetwarzamy, mają prawo:
· zażądać dostępu do swoich danych osobowych, art. 15 RODO;
· zażądać sprostowania nieprawidłowych danych osobowych, art. 16 RODO;
· zażądać usunięcia danych osobowych, art. 17 RODO;
· zażądać ograniczenia przetwarzania danych osobowych, art. 18 RODO;
· skorzystać z prawa do przenoszalności danych, art. 20 RODO;
· sprzeciwić się przetwarzaniu swoich danych osobowych, artykuł 21 DSGVO.

Uprzejmie informujemy, że nie dokonujemy zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym w oparciu o profilowanie.
Spółka informuje, że Państwa dane osobowe nie będą przekazane innym odbiorcom.
Uprzejmie informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przetwarzamy Pana/Pani dane osobowe przez okres rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że posiada Pan/Pani prawo do:
· dostępu do swoich danych osobowych;
· sprostowania danych osobowych;
· usunięcia danych osobowych;
· ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
· sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
· przenoszenia danych osobowych.

Jeżeli uważa Pan/Pani, że Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z obowiązującym prawem, może Pan/Pani wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna wersja Klauzuli Informacyjnej dla kandydatów do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. zostanie przesłana w mailu zwrotnym lub na prośbę kandydata.