Koordynator ds. Logistyki i Transportu

Kłodzko
Oferta opublikowana15.05.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Koordynator ds. Logistyki i Transportu

Obowiązki

Obowiązki:

  • nadzór nad realizacją procesów logistycznych
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • dbałość o terminową realizację zleceń
  • analiza rynku i optymalizacja pracy
  • kierowanie pracą podległego personelu

Wymagania

Dołącz do nas, jeżeli:

  • pracowałeś już w branży TSL
  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • łatwo nawiązujesz kontakty
  • umiesz sprawnie obsługiwać komputer
  • masz zdolności analityczne

Oferujemy

U nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • godziwe zarobki
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia pracy