Konstruktor - Projektant

Sandomierz
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konstruktor - Projektant

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Praca indywidualna lub kierowanie małym zespołem projektowym
  • Konieczność i okazja do wyjazdów na delegacje krajowe i zagraniczne
  • Stosowanie przepisów prawa budowlanego oraz norm branżowych

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia inżynierskie o profilu konstrukcyjno-budowlanym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wykonanie dokumentacji technicznej w tym języku
  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budownictwa przemysłowego jako samodzielny projektant
  • Uprawnienia budowlane do projektowania
  • Biegła znajomość Advance i AutoCAD oraz programów obliczeniowych (ROBOT, lub AdvanceDesign)
  • Biegła znajomość programów MSWord, MSExcel
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy