Konstruktor Odzieży

Dzierżoniów
Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa12.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonego konstruktora odzieży, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie i stopniowanie szablonów, tworzenie oraz drukowanie układów kroju przy użyciu programów CAD, takich jak Gerber i Optitex. Kandydat powinien posiadać głęboką znajomość technologii produkcji odzieży oraz umiejętność sporządzania dokumentacji zakładowej i innych dokumentów techniczno-technologicznych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji zakładowej i innych dokumentów techniczno-technologicznych.
  • Znajomość programów CAD (Gerber, Optitex) w zakresie opracowania i stopniowania szablonów oraz tworzenia i drukowania układów kroju.
  • Umiejętność sporządzania arkuszy kalkulacyjnych oraz zestawień materiałowych.
  • Doświadczenie w opracowywaniu szablonów wyjściowych z wdrożeniem do systemu komputerowego.
  • Zdolność do sporządzania szablonów pomocniczych.
  • Umiejętność przygotowywania i nadzoru nad poprawnością odszywania wzorów/prototypów na każdym etapie produkcji.
  • Wysoka dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację projektów.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1