Komisjoner / Operator wózków widłowych

Zarrentin
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, transport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Dla naszego partnera z branży logistycznej poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:
Numer referencyjny:19258 GALLIN

Obowiązki

  • Przyjęcie towaru / wydanie towaru / magazyn części wielogabarytowych
  • Komisjonowanie / magazyn drobnych części
  • Rozładunek kontenerów i ciężarówek
  • Profesjonalne składowanie, a także pakowanie towaru
  • Transport wewnętrzny różnymi sztaplami
  • Komisjonowanie, dostarczanie towarów i kontrola zamówień gotowych do wysyłki
  • Przygotowanie zamówień do transportu
  • Załadunek zamówień w wyznaczone miejsce

Wymagania

  • Zdrowie i sprawność fizyczna
  • Mile widziana znajomosc j. niemieckiego
  • Umiejętności i zdolność do szybciej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (pn-pt)
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
  • Mile widziany własny samochód (zakwaterowanie 10-20 km od miejsca pracy)
  • Umiejętności i zdolność do szybkiej pracy

Oferujemy

  • Pewną pracę i najlepszy start w dużej firmie - niemiecką umowę o pracę w opraciu o taryfę IGZ
  • Indywidualnie i z odpowiednim podejściem - Twoi koordynatorzy są zawsze do Twojej dyspozycji
  • Stawka godzinowa: Pomocnik magazynu 13,50 €/h (brutto), bonus + dodatki zmianowe
  • Stawka godzinowa: Komisjoner 13,80 €/h (brutto), bonus + dodatki zmianowe
  • Stawka godzinowa: Operator wózków widłowych 14,15 €/h (brutto), bonus + dodatki zmianowe
  • Dodatek bożonarodzeniowy i wakacyjny. Wolny od podatku dodatek na paliwo (jeśli spełnia warunki) dla kierowcy zabierającego współpracowników do pracy
  • Planowane zmiany - dla życia dającego się zaplanować. Uprawnienia urlopowe rosną z każdym rokiem
  • Oczywiście zapewnimy Ci odpowiednią odzież roboczą
  • ZAKWATEROWANIE SŁUŻBOWE: zapewnione - pracownik pierwsze 6 mscy płaci 200€ msc, po 6 mscach 380€ msc.
  • Uprawnienia na wózki widłowie (niemieckie) można zrobić za naszym pośrednictwem. Kurs odbywa się w weekend, przyjazd byłby możliwy w piątek na podpisanie umowy

Dodatkowe informacje

  • W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny z Łukaszem. Chętnie odpowie na Twoje pytania
  • Kontakt do koordynatora znajdziesz TUTAJ
  • Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne, najlepiej za pomocą przycisku APLIKUJ, to zajmie tylko minutę!
  • Nie jest to odpowiednia praca dla Ciebie? W takim razie wyślij nam swoje zgłoszenie/zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą!