Oferta opublikowana17.04.2024
Oferta wygasa12.06.2024
Branżabhp / ochrona środowiska / rolnictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik ds. BHP

Obowiązki

  • zapewnienie prawidłowego stanu bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska na obszarze zakładu pracy,
  • wdrażanie i nadzorowanie procedur BHP,
  • odpowiedzialność za zgodność z przepisami prawa,
  • koordynowanie zespołów BHP,
  • odpowiedzialność za budżet.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (studia związane z BHP),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze BHP na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość języka angielskiego,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • zdolności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • praca w profesjonalnym zespole ludzi,
  • szeroki pakiet szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta multisport,
  • spotkania integracyjne.