Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kasjer na pełen etat

Obowiązki

  • codzienna obsługa klienta,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa terminala,
  • kontakt z klientem.

Wymagania

  • ukończone 18 lat,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność w soboty,
  • komunikatywność,
  • dobre nastawienie do pracy.

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiety benefitów medycznych i sportowych,
  • darmowe przekąski i napoje w pokoju socjalnym (zapewniamy kawę, herbatę, ciastka i owoce),
  • wsparcie osób koordynujących,
  • premie świąteczne (dwa razy w roku).