Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior UX/UI Designer

Obowiązki

  • Rozwijasz nasze strony internetowe: x-kom.pl, al.to i x-kom.de.
  • Rozwijasz aplikacje mobilne: x-kom i al.to.
  • Rozwijasz nasz Design System.
  • Projektujesz wewnętrzne dashboardy do obsługi naszych sklepów.
  • Uczestniczysz w projektach badawczych jako współautor treści lub obserwator badań. Bierzesz udział w przygotowaniu scenariuszy i ankiet, prowadzisz notatki.

Wymagania

  • Customer Experience: kochasz design, ale wiesz, że przede wszystkim rozwiązujesz problemy naszych użytkowników. Twoim celem jest doskonały Customer Experience.
  • Ambicja i rozwój: ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej. Czytasz blogi, książki oraz obserwujesz grupy UX-owe w social mediach.
  • Analityczne myślenie: rozumiesz, że jeśli B wynika z A, to nie oznacza, że A wynika z B.
  • Otwarty umysł: myślisz globalnie, ale przywiązujesz uwagę do szczegółów.
  • Komunikacja: lubisz rozmawiać z ludźmi, słuchasz innych, a jednocześnie umiesz się nie zgadzać i potrafisz argumentować swoje decyzje.

Oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół 10-osobowy, w którym zawsze możemy na siebie liczyć. Naszą siłą jest pasja i współpraca. Zapewniamy osobę, która będzie odpowiedzialna za Twoje wdrożenie.
  • Narzędzia: korzystamy z Google Analytics, Google Optimize, Microsoft Clarity, Webankieta, Miro, Figma, AzureDevops i pakietu Microsoft.
  • Sprzęt: zapewniamy Ci Macbook Pro, monitory Dell, tablety i smartfony – mamy wszystko, czego potrzebujesz.
  • Agile: Mamy Proces Rozwoju Produktu, w którym wiele zespołów Scrumowych ze sobą współpracy, a Ty dołączysz do jednego z tych zespołów.