Inżynier Oprogramowania

Sandomierz
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Oprogramowania

Obowiązki

Zakres zadań:

  • Projektowanie i budowa raportów z wykorzystaniem technologii Reporting Services
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie zbierania i analizowania danych do raportów
  • Analiza, przygotowywanie oraz optymalizacja zapytań SQL w systemach bazodanowych na potrzeby raportów
  • Wsparcie analityczne jednostek operacyjnych w zakresie analizy i prezentacji danych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość SQL w dialekcie MS SQL Server
  • Znajomość Reporting Services, Report Builder
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem
  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego