Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Elektryk

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w zakresie nadzorowania i koordynacji robót budowlanych podczas realizacji inwestycji w branży fotowoltaiki
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • raportowanie postępów prac i prowadzenie rozliczeń
  • przygotowywanie zamówień, koordynacja dostaw

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane o profilu elektrycznym
  • dobra znajomość obsługi MS Office oraz AutoCAD
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w delegacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w branży odnawialnych źródeł energii
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy