Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie poleceń kierownika budowy związanych z prowadzonymi pracami budowlanymi oraz jakością i terminowością wykonanych robót.
  • Wykonywanie poleceń kierownika budowy związanych z pracami podwykonawców.
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz biura projektowego.
  • Wykonywanie obmiarów prac.
  • Udział w czynnościach odbiorowych robót.
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP.
  • Wstrzymanie prac w przypadku stwierdzenia zagrożenia.
  • Koordynacja projektu architektonicznego i projektów branżowych.
  • Wykonywanie innych poleceń wydanych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budownictwa ogólnego.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • zniżki na pobyty w hotelach Arche
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1