Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk

Obowiązki

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Zapewnienie sprawnością maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich wydziałach produkcyjnych
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń zapewniających optymalizację pracy maszyn i wdrażanie usprawnień w celu podniesienia ich wydajności
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awari elektrycznych i mechanicznych maszyn

Wymagania

Profil Idealnego Kandydata:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektromechanik, automatyk
  • Min. 2 lata doświadczenie w zawodzie jako elektromechanik, mechanik, elektryk
  • Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
  • Uprawnienie SEP do 1kV
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole