Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk

Obowiązki

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w obszarze produkcji na poziomie elektryki i mechaniki
  • Wykonywanie napraw i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • Aktywny udział w procesach rozwoju parku maszynowego
  • Udział w projektach modernizacyjnych i inwestycyjnych
  • Uruchamianie układów sterowania

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne, bądź wyższe techniczne
  • Preferowane min. 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu linii produkcyjnych
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej i z rysunku technicznego
  • Umiejętność diagnozowania podzespołów automatyki i elektroniki przemysłowej w tym sterowniki PLC, falowniki, HMI
  • Uprawnienia SEP
  • Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Miesięczne premie
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie