Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko GEOLOG

Obowiązki

Osoba zatrudniona na stanowisku geologa będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie i dozorowanie badań terenowych wiercenia mechaniczne, sondowania dynamiczne
  • pobór próbek gruntu i wody
  • opracowywanie metryk terenowych
  • opracowywanie dokumentacji geotechnicznych
  • bieżące wsparcie zespołu projektowego przy opracowywaniu dokumentacji geotechnicznych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - geologia lub pokrewne
  • doświadczenie przy wykonywaniu badań terenowych
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowność do pracy w delegacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • liczne premie uzależnione od wyników zespołu
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień geologicznych
  • pracę w jednej z największych firm geologicznych w kraju, przy realizacji strategicznych w skali kraju kontraktów