Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Frezer

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • Obróbka materiałów na podstawie rysunku technicznego
  • Obsługa frezarek i narzędzi do pomiaru
  • Dbanie o dobrą jakość wykonywanych materiałów
  • Osiąganie celów produkcyjnych
  • Przestrzeganie przepisów BHP i regulaminu firmy

Wymagania

Nasze wymagania obejmują:

  • Dyplom szkoły technicznej albo zawodowej (kierunek frezer i podobne)
  • Doskonała znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac frezerskich
  • Punktualność
  • Sumienność

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjną stawkę
  • Stabilną pracę w firmie z doświadczeniem
  • Pakiet licznych benefitów
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu dla najlepszych pracowników