Executive Assistant

Jelenia Góra
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Executive Assistant

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- zarządzanie kalendarzem, bieżącymi zadaniami i dbałość o równowagę praca-dom przełożonego,

- organizacja telekonferencji, wyjazdów służbowych, spotkań zespołu zarządzającego,

- przygotowanie materiałów, notatek, prezentacji, odpowiedzialność za zapoznanie z nimi wszystkich uczestników spotkań,

- zamawianie usług dostawców zewnętrznych,

- nadzór i analiza nad wydatkami budżetowymi.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- doświadczenia w obsłudze kadry menedżerskiej dużej międzynarodowej firmy,

- poświadczonego referencjami doświadczenia z informacjami poufnymi,

- znakomitej znajomości jęz. angielskiego w mowie i w piśmie,

- biegłości w obsłudze MS Office, znajomości platform do cyfrowej współpracy,

- multitaskingu, elastyczności, sprawnej organizacji, wysokiej kultury osobistej, umiejętności budowania relacji.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- bogaty pakiet benefitów,

- komfortowe biuro,

- atrakcyjną pensję.