Elektryka Budowlany

Ingolstadt
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Posrednictwo Pracy Arcon Personalservice GmbH nalezace do niemieckiej grupy M2 Personal zatrudnia fachowcow na terenie calych Niemiec. Nasze wieloletnie doswiadczenie oraz pasja dzialania to gwarancja sukcesu naszych Pracownikow oraz zadowolenie naszych Klientow.

Obowiązki

  • Zakladanie, montaz, ukladanie i oddawanie do uzytku instalacji elektrycznych w budynkach
  • Dokonywanie przegladow technicznych, biezacych konserwacji, napraw, rozwiazywaniu problemow w urzadzeniach i instalacjach elektrycznych

Wymagania

  • Dyplom potwierdzajacy kwalifikacje np.elektromonter, elektronik lub podobne
  • Doswiadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje np. instalacje systemow przeciwpozarowych, Certyfikat DGUV V3, techniki sieciowej itp
  • Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
  • Mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy

  • Umowa niemiecka na czas nieokreslony
  • Pelny pakiet socjalny
  • Atrakcyjna stawka godzinowa ustalana indywidualnie plus dieta dzienna
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko miejsca pracy
  • Pomoc w zoorganizowaniu wyjazdu
  • Dodatki urlopowe i swiateczne
  • do 30 dni urlopu
  • Pomoc polskojezycznego Koordynatora

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1