Umowa o pracę2 560-3 040 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.05.2024
Oferta wygasa13.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, budownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • MT Industrietechnik GmbH Co. KG została założona w 1978 roku. Dzisiaj zatrudniamy w 6 oddziałach w całych Niemczech ponad 350 pracowników. Wysoki profesjonalizm i kwalifikacje pracowników uczyniły z MT Industrietechnik wydajną i godną zaufania firmę. Certyfikat zarządzania jakością - DIN EN ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania bezpieczeństwem pracy - Zertifikat SCP są podstawą do oferowania najwyższej jakości usług.

Obowiązki

  • okablowywanie maszyn
  • praca na różnych przemysłowych obiektach i budowach w Niemczech (przemysłówka)
  • układanie kabli
  • podłączanie urzadzeń przemysłowych
  • budowa tras kablowych
  • okablowywanie rozdzielnic elektrycznych różnego rodzaju

Wymagania

  • świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik itp.)
  • własne auto
  • język niemiecki pozwalajacy na rozumienie poleceń na budowie

Oferujemy

  • profesjonalny zestaw narzędzi
  • stawka od 16-20 euro brutto godz.
  • nieopodatkowana dieta (netto) dzienna do 36 euro netto płacona również w soboty i niedziele
  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • płaca w terminie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop: 25 dni, 30 dni od drugiego roku pracy
  • mozliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie oraz odprowadzane składki i podatki
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płaca ustalona na warunkach niemieckich
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy opłacane diety.
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy w miejscu budowy).

Dodatkowe informacje

  • pomoc w złożeniu wniosku o uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech w IHK FOSA. Dokument bedzie równoważny z ukończeniem szkoły elektrycznej w Niemczech. Koszty przejmuje nasza firma.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1