Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromonter

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • montaż podzespołów elektronicznych w technologii SMD i THT
  • montaż precyzyjny podzespołów mikrofalowych
  • montaż mechaniczny i elektryczny podzespołów i bloków
  • wykonywanie linii kablowych, wiązek kablowych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym, telekomunikacyjnym
  • umiejętność montażu: elektrycznego oraz elektronicznego podzespołów i bloków
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii RAYCHEM przy montażu linii kablowych

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę wśród profesjonalistów
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku