Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dyrektor Produkcji

Obowiązki

Zadania:

  • Rozporządzanie budżetem
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Praca w oparciu o metodologię Lean Manufacturing
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów jakości produkcji
  • Kontrola procesów produkcyjnych
  • Motywowanie podległych pracowników do osiągania wyznaczonych celów
  • Wprowadzanie zmian i usprawnień procesów produkcyjnych

Wymagania

Wymagamy:

  • Ukończenia studiów - zarządzanie produkcją, logistyka i pochodne
  • Doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Zaawansowanej znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość SQL - mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętności managerskich

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwości rozwoju
  • Pozytywną atmosferę pracy