Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca techniczny

Obowiązki

Zakres obowiązków na stanowisku doradcy technicznego:

  • realizacja celów sprzedażowych
  • tworzenie raportów i zestawień
  • przygotowywanie ofert technicznych
  • spotkania z klientami
  • koordynacja działań między klientem a serwisem

Wymagania

Na tym stanowisku oczekujemy wykształcenia technicznego. Wymagamy umiejętności czytania rysunku technicznego. Niezbędna będzie również dobra obsługa komputera, mile widziana znajomość systemów CAD. Przyda się także znajomość technik sprzedaży. Prawo jazdy i znajomość angielskiego będą dużym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • szkolenie wstępne oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • bogaty pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy