Doradca Klienta Biznesowego

Grudziądz
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego

Obowiązki

Na stanowisku doradcy klienta biznesowego będziesz zajmować się aktywną sprzedażą usług z naszego asortymentu. Będziesz samodzielnie pozyskiwać klientów biznesowych oraz dbać o długotrwałe relacje z nimi. Dodatkowo powinieneś zrealizować wyznaczone cele sprzedażowe, a także efektywnie współpracować z innymi działami firmy.

Wymagania

Aplikuj do nas, jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta. Szukamy osób, które są ambitne, samodzielne i nastawione na wyniki. Jeśli potrafisz dobrze obsługiwać komputer i zależy Ci na podnoszeniu kompetencji, masz szansę się u nas sprawdzić.

Oferujemy

Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz dobre zarobki. Zaczynając pracę u nas, możesz liczyć na szkolenie wstępne i dalsze szkolenia, które pozwolą Ci się rozwijać. Zapewniamy pracę w zgranym zespole i wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Mamy też dla Ciebie pakiet świadczeń socjalnych.