Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Klienta

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów
  • aktywna sprzedaż
  • samodzielne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów i dokumentacji

Wymagania

Wymagania na tym stanowisku:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników. Poza podstawowym wynagrodzeniem będziesz mieć też dostęp do benefitów pozapłacowych.

Zapewniamy szkolenie wstępne i różnorodne szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Gwarantujemy dostęp do niezbędnych narzędzi pracy oraz przyjazną atmosferę.