Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Finansowy

Obowiązki

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży

Wymagania

  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników