Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca bankowy

Obowiązki

Opis obowiązków:

  1. Konsultacje przez telefon przy sprzedaży produktów bankowych
  2. Bezpośredni kontakt z klientem
  3. Wykonywanie założonego planu sprzedaży
  4. Budowanie bazy danych klientów
  5. Szkolenie się z zakresu telemarketingu

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  2. Doświadczenie w telefonicznej pracy z klientem
  3. Zdolności interpersonalne
  4. Umiejętnosci negocjacyjne
  5. Chęć podnoszenia kwalifiakcji zawodowych i zdobywania doświadczenia

Oferujemy

Proponujemy:

  1. Umowę o precę na czas nieokreślony
  2. Stałe wynagrodzenie plus prowizję za wykonanie comiesięcznego targetu
  3. Pozapłacowe benefity
  4. Elastyczne godziny pracy pozwalajace łączyć zatrudnienie z nauką