Praca Doradca Bankowości Detalicznej

Toruń
Dodano: 05.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 - 6000 zł / miesiąc

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Doradca Bankowości Detalicznej i zapewniamy najwyższą jakość rekrutacji.

Doradca Bankowości Detalicznej
Toruń

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe
  • doświadczenie w pracy z klientem  na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość MS Office
  • znajomość produktów kredytowych, wiedza w zakresie bankowości i  finansów

Obowiązki

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów firmowych
  • budowanie pozycji rynkowej banku
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej banku
  • pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji

Oferujemy

Proponujemy:

  • jasną ścieżkę kariery
  • stabilna umowe o pracę
  • konkursy sprzedażowe
  • motywujace wynagrodzene
  • system szkoleń