Diagnosta samochodowy

Jelenia Góra
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Diagnosta samochodowy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  1. Diagnostyka w celu wykrycia usterek ·
  2. Naprawa usterek elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych
  3. Przygotowanie nowych samochodów w celu wydania klientowi
  4. Współpraca z centralnym serwisem Volvo w zakresie aktualizacji oprogramowania diagnostycznego ·
  5. Montaż i instalacja dodatkowych elementw wyposażenia pojazdów (np. haków holowniczych, radia, GPS, itp.) ·
  6. Naprawa usterek w nadwoziach pojazdów

Wymagania

Wymagania:

  1. Komunikatywny poziom znajomości j. angielskiego
  2. Co najmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy jako elektromechanik samochodowy / diagnosta
  3. Bardzo dobra znajomość elektryki i elektroniki oraz programów diagnostycznych
  4. Umiejętność instalacji nowych części, podzespołów oraz wyposażenia dodatkowego (elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych)
  5. Zachowanie należytej staranności w pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie
  2. Premie uznaniowe
  3. Pozapłacowe benefity
  4. Imprezy integracyjne
  5. Szkolenia