Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Design Engineer

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i  aktualizacja dokumentacji technicznej produktów;
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu i jakości dokumentacji technicznej
  • Uzgadnianie i sprawdzanie dokumentacji technicznej pod względem zgodności ze specyfikacjami technicznymi oraz normami;
  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej na potrzeby działu produkcji;
  • Weryfikacja projektów pod kątem błędów, odstępstw od standardów, możliwości optymalizacji oraz proponowanie rozwiązań alternatywnych;
  • Prowadzenie wyjaśnień technicznych z klientami w ramach realizowanych projektów;
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, działem zakupów oraz działem jakości;

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Obsługa komputera, programu Microsoft Office (Word i Excel);
  • Znajomość oprogramowania Auto CAD;
  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej (rysunek techniczny);
  • Znajomość podstawowych norm i przepisów dotyczących dokumentacji technicznej;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju;
  • Niezbędne narzędzia i komfortowe warunki pracy;
  • Pracę w dziale technicznym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dobrą atmosferę pracy