Customer Service

Bielany Wrocławskie
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i obsługa procesu zamówień,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, logistycznej: wystawianie faktur, dokumentów WZ itp.
  • współpraca z zagranicznymi działami firmy,
  • wsparcie pracowników terenowych (Doradców Techniczno-Handlowych),
  • świadczenie wysokiej jakości obsługi Klienta,
  • obsługa wewnętrznego systemu ERP,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków (firma handlowa),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
  • umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • skuteczna i precyzyjna komunikacja z pracownikami terenowymi,
  • wysoka kultura osobista i biznesowa,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie w pracę,
  • wykonywanie innych prac wynikających z bieżących potrzeb działu.

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu treścią strony www (WordPress),
  • koordynowanie portali społecznościowych,
  • zdolności organizacyjne eventów branżowych (szkolenia, seminaria, targi).

To oferujemy

  • prace w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę systematycznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet socjalny : ubezpieczenie medyczne , na życie , pakiet multisport – współfinansowanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Więcej informacji o firmie na: www.tungaloy.com/pl/

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV.

Tungaloy Polska Sp. z o.o.

Polski oddział światowego lidera w produkcji narzędzi skrawających firmy Tungaloy Corporation w zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Customer service

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1