Brygadzista Budowlany

Bolesławiec
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Brygadzista Budowlany

Obowiązki

Zakres odpowiedzialności:

  • Organizacja pracy zespołu pracowników
  • Odpowiedzialność terminowa i jakościowa za realizacje zadań
  • Nadzór nad realizacją założonego planu
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń stanowiskowych pracowników
  • Zapewnienie organizacji warunków pracy zgodnie z BHP i ppoż
  • Organizacja i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie techniczne związane z rolnictwem lub ogrodnictwem
  • Znajomość przepisów BHP i prawa pracy
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dbałość o szczegóły, dokładność, zdolność do dotrzymywania terminów
  • Prawo jazdy kat. B, atutem będzie kat. C lub uprawnienia operatora maszyn budowlanych

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w znanej firmie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • premie kwartalne