Blacharz/lakiernik samochodowy praca na terenie Francji

Ząbkowice Śląskie
Umowa o pracę17 €brutto / godz.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
  • AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: BLACHARZ/LAKIERNIK SAMOCHODOWY Miejsce pracy: FRANCJA/GRENOBLE

Obowiązki

  • Praca w warsztacie
  • Naprawa blacharki pojazdów osobowych, wymiana uszkodzonych/ montaż nowych elementów
  • Szpachlowanie, szlifowanie , odtłuszczanie , oklejanie elementów , malowanie i lakierowanie powierzchni karoserii samochodów osobowych
  • Polerowanie karoserii
  • Wykorzystanie specjalistycznych narzędzi pomiarowych oraz naprawczych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lat
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy
  • Dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy

  • Pracę tymczasową na terenie Francji
  • Umowę o pracę + ubezpieczenie
  • Stawka godzinowa: 17.50 euro brutto za godzinę
  • Wymiar czasu pracy : podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Koszt zakwaterowania opłaca firma
  • Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
  • Długofalową współpracę

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1