Blacharz izolacji przemysłowych (warsztat)

Brunsbüttel
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy warsztatowców izolacji przemysłowych na warsztat centralny.

Obowiązki

  • Przygotowania elementów konstrukcyjnych oraz płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych
  • Wykonywanie konstrukcji wsporczych i nośnych izolacji przemysłowych
  • Wykonywanie płaszczy ochronnych na izolacje przemysłowe, takie jak: rurociąg prosty, kolano gięte, etaż, sztuc, redukcja, dennica itd
  • Wykonywanie prac związanych z rekonstrukcja i naprawa elementów konstrukcyjnych i płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych

Wymagania

  • Wymagane jest doświadczenie zawodowe jako blacharz izolacji przemysłowych ( warsztat) lub ukończona szkoła ze zdanym egzaminem teoretycznym jak również praktycznym
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego, szkice oraz schematów
  • Umiejętność obsługi maszyn oraz narzędzi blacharskich
  • Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa BHP oraz przestrzeganie tych zasad na budowie
  • Umiejętność poslugiwania się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym, lub chęć nauki języka

Oferujemy

  • System wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • Niemiecką umowę o prace
  • Stala praca na warunkach niemieckich
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych oraz emerytalnych w Niemczech
  • Zakwaterowanie na miejscu mieszczące się blisko budowy
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Podczas okresu zimowego pieniądze postojowe
  • Badania lekarskie
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Pomoc w sprawach urzędowych

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV wraz z certyfikatami. Mile widziany jest również kontakt telefoniczny celem omówienia szczegółów zatrudnienia