Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Barista

Obowiązki

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • bezpośrednia obsługa Gości Kawiarni
  • dbałość o wysoki standard obsługi Gości i kształtowanie pozytywnego wizerunku Kawiarni
  • prace związane z charakterem prowadzonej działalności
  • sprzątanie stanowiska pracy
  • parzenie kawy i herbaty

Wymagania

Poszukujemy osób spełniających kryteria:

  • doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku – min. 1 rok
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia (barmańskie, baristyczne, sommelierskie)
  • nieodpłatne posiłki pracownicze