Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Barista

Obowiązki

Twoje obowiązki:

  • przygotowywania kaw i napojów dla klientów,
  • obsługa klientów,
  • sprzedaż kasjerska,
  • sprzątanie stanowiska pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • pozytywnego nastawienia
  • zapału do pracy,
  • kultury osobistej,
  • dyspozycyjności zwłaszcza w weekendy,
  • aktualnych badań sanepidu.

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę w miejscu, na którego rozwój i kształt będziesz miał realny wpływ,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • duża swobodę działania i pole do wdrażania własnych pomysłów.