Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT GEOTECHNIK

Katowice

Obowiązki

  • projektowanie wzmocnień podłoża gruntowego,

  • projektowanie wzmocnień skarp nasypów i wykopów,

  • opracowanie specyfikacji technicznych,

  • analiza dokumentacji geologiczno-inżynierskich.

Wymagania

niezbędne:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w branży geotechnicznej,

  • umiejętność i doświadczenie w obliczeniach wzmocnień podłoża i skarp,

  • umiejętność posługiwania się specjalistycznym oprogramowaniem,

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,

  • znajomość MS Office.

 mile widziane:
  • znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD, Civil 3D,

  • doświadczenie w branży drogowej,

  • znajomość wymagań i wytycznych technicznych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,

  • komfortowe warunki pracy,

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).