Asystent Projektanta Konstrukcji

Grudziądz
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Zespołu przy projektowaniu
  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową
  • Opracowanie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej, wykonawczej/przetargowej lub warsztatowej
  • Kontakt z klientem odnośnie prowadzonych projektów
  • Nadzór nad dokumentacją materiałową
  • Praca w biurze oraz na budowach na terenie Polski

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowalne
  • Dobra znajomość AutoCad
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szkolenie produktowe oraz informatyczne z programów wspierających projektowanie
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Służbowy telefon oraz laptop
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Interesującą pracę i współpracę z kompetentnym zespołem
  • Pracę przy dużych i prestiżowych kontraktach budowlanych