Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent księgowości

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za proces obiegu dokumentów
  • Wprowadzanie faktur do systemu Spektrum lub innego EOD
  • Opis oraz dekretacja faktur
  • Pomoc w bieżących pracach działu księgowego
  • Współpraca z innymi działami spółki

Wymagania

  • wysoka organizacji pracy
  • dokładność i systematyczność
  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • staranność w wykonywaniu powtarzalnych zadań, a także otwartość na nowe i niestandardowe zadania
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy z danymi wrażliwymi
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji,
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji ukierunkowanej na rozwój,
  • Możliwość awansu w ramach uzyskanego doświadczenia,
  • Pakiety medyczne i sportowe.