Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent biura

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało:

- zarządzanie biurem,

- dbałość o korespondencję przychodzącą i wychodzącą,

- przygotowanie pism, zestawień, innych dokumentów zleconych przez przełożonego, kopiowanie, archiwizacja,

- gromadzenie danych i umieszczanie ich w bazach,

- obsługa klientów, reprezentowanie firmy w kontakcie z nimi,

- obsługa social mediów firmy.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia wyższego lub statusu studenta,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomości obsługi pakietów biurowych, mediów społecznościowych,

- odpowiedzialności, zmotywowania do pracy,

- łatwości pracy w zespole, dobrej organizacji zadań, inicjatywy w usprawnianiu.

Oferujemy

Co oferujemy:

- możliwość nabycia doświadczenia,

- pomoc na starcie,

- eventy, integrację.