Analityk bezpieczeństwa IT

Zielona Góra
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk bezpieczeństwa IT

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  1. Projektowanie procesów biznesowych
  2. Rozwój nowych inicjatyw w ramach projektów
  3. Testowanie wdrozonych zmian w systemie
  4. Analiza wprowadzonego systemu i zapobieganie awaryjności
  5. Modyfikacja wprowadzonego systemu w celu optymalizacji pracy

Wymagania

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie wyższe informatyczne
  2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  3. Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka IT
  4. Znajomość relacyjnych baz danych
  5. Tworzenie dokumentacji technicznych

Oferujemy

PROPONUJEMY:

  1. Stabilną umowę o pracę
  2. Zatrudnienie w młodym i przyjaznym zespole
  3. Premie dla najlepszych
  4. Szkolenia podnoszące kwalifiakcje zawodowe
  5. Benefity pozapłacowe