Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko AML Analyst

Obowiązki

Zadania:

  • analiza pozyskanych informacji w obszarze transakcji finasowych
  • badanie historii transakcji
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • regularna aktualizacja oceny ryzyka
  • weryfikacja transakcji i zgłoszeń wysokiego ryzyka finasowego

Wymagania

Oczekujemy, że:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze monitorowania transakcji finsowych
  • masz doświadczenie w prowadzeniu badań dotyczących analizy danych, transakcji i dokumentacji
  • posługujesz się biegle językiem angielskim
  • masz ukończone studia wyższe w branży finansów
  • szybko podejmujesz decyzje i masz analityczny umysł

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy
  • elastyczne godziny pracy i mozliwość zatrudnienia zdalnego
  • rozwój zawodowy poprzez system szkoleń
  • możliwość uzyskania premie i beneitów