Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy

Obowiązki

Co będziesz robić na stanowisku agenta ubezpieczeniowego:

- nawiązywać nowe kontakty

- tworzyć oferty sprzedażowe

- nadzorować obieg dokumentacji

- poszerzać wiedzę z zakresu ubezpieczeń

- dbać o relacje z klientami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wysokich zdolności interpersonalnych. Liczy się dla nas Twoje zaangażowanie, jednak wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży będzie dużym atutem. Oczekujemy dyspozycyjności mobilności. Powinieneś także sprawnie obsługiwać komputer oraz urządzenia biurowe. Licencja KNF i własna działalność gospodarcza mile widziane.

Oferujemy

Nasza firma oferuje Ci atrakcyjne wynagrodzenie. Otrzymasz podstawę oraz prowizje od sprzedaży. Możesz też liczyć na premie oraz konkursy z nagrodami. Dodatkowo oferujemy dostęp do pakietu socjalnego. Zapewniamy Ci wsparcie zespołu oraz bezpłatne szkolenia, które poszerzą Twoje kompetencje.