Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Ubezpieczeniowy

Obowiązki

Obowiązki na stanowisku agenta ubezpieczeniowego:

  1. utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  2. pozyskiwanie nowych kontaktów
  3. Ofertowanie ubezpieczeń i zawieranie polis
  4. Poszerzanie wiedzy z zakresu ubezpieczeń
  5. Nadzór nad płatnościami i dokumentacją

Wymagania

Wymagamy przede wszystkim chęci do pracy i zaangażowania. Liczy się dla nas Twoja samodzielność. Doświadczenie nie jest konieczne, jednak bardzo przydatne. Osoba na tym stanowisku powinna być dyspozycyjna oraz mobilna. Niezbędna będzie umiejętność obsługi komputera. Cenimy sobie umiejętności negocjacyjne. Atutem będzie prowadzenie własnej działalności gospodarczej oraz licencja KNF.

Oferujemy

Gwarantujemy Ci wysokie wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania. Możesz liczyć na atrakcyjne premie oraz nagrody w konkursach firmowych. Oferujemy również pakiet socjalny. Zapewniamy Ci wsparcie zespołu oraz szkolenia, dzięki którym masz szanse na rozwój zawodowy.