Agent ds. ubezpieczeń

Nowy Sącz
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent ds. ubezpieczeń

Obowiązki

  • współpraca z doradcami ds. nieruchomości (ubezpieczenia nieruchomości);
  • współpraca z ekspertami finansowymi = ubezpieczenia na życie;
  • kompleksowe zbadanie potrzeb i oczekiwań klienta;
  • dopasowanie oferty ubezpieczeniowej;
  • koordynowanie procesu ubezpieczeniowego;
  • podnoszenie kwalifikacji i wiedzy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Komunikatywność
• Elastyczność
• Dobry kontakt z Klientem
• Umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy
  • pracę w zgranym zespole
  • system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)
  • dostępy do szerokiego grona klientów,
  • pakiet medyczny (medicover)
  • pakiet sportowy (medicover sport)