Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Celny

Obowiązki

W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzą między innymi:

  • prace administracyjne, na przykład archiwizacja dokumentów
  • codzienne kontakty z klientami
  • monitorowanie przebiegu odpraw celnych
  • taryfikacja towarów
  • przeprowadzanie rewizji celnych

Wymagania

Od kandydatów wymagamy wpisu na listę agentów celnych.

Doświadczenie na tym stanowisku będzie dużym atutem.

Konieczna jest też gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane prawo jazdy oraz znajomość oprogramowania celnego.

Wymagamy również znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze. Dodatkowo zatrudnione u nas osoby mają dostęp do benefitów, takich jak karta sportowa czy prywatne ubezpieczenie medyczne.