Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Adiunkt

Obowiązki

Obowiązki kandydata na to stanowisko:

  • pomoc w rozwoju Katedry,
  • prowadzenie działalności badawczo- rozwojowej,
  • prowadzenie i dokumentowanie działalności badawczej,
  • udział w prowadzeniu doktorantów,
  • nawiązywanie kontaktów i współpracy międzynarodowej.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • stopień doktorski,
  • kompetencje do prowadzenia zajęć dydaktycznych,
  • umiejętności organizacyjne,
  • pięć publikacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Oferujemy

Co możemy zaoferować?

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się uczelni,
  • jasno określone warunki zatrudnienia,
  • współpracę międzynarodową,
  • intensywne wsparcie reszty zespołu,
  • pełen pakiet benefitów.