Accounting Assistant / Asystent Księgowości

Kielce
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Accounting Assistant / Asystent Księgowości

Obowiązki

  • wykształcenia wyższego lub wykształcenia średniego - mile widziane kierunku związane z ekonomią/finansami/rachunkowością
  • doświadczenia w księgowości JDG (KPiR oraz ryczałt);
  • znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz ich praktycznego zastosowania;
  • dobrej znajomości programu MS Excel;
  • zdolności analitycznego myślenia;
  • umiejętności pracy w Zespole;
  • znajomości programu Optima

Wymagania

  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego dokumentów
  • kontrola kont księgowych
  • kontakt z urzędami
  • sporządzenie formularzy/ deklaracji podatkowych
  • archiwizowanie dokumentacji księgowej.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stacjonarną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • wsparcie współpracowników i przełożonych w rozwoju zawodowym;
  • dofinansowanie do kursów;