Praca ZMYWACZ NACZYŃ

Białystok
Dodano: 03.11.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Handlowa 5, 15-399 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Do obowiązków należy zmywanie naczyń w firmie zajmującej się cateringiem dietetycznym pudełkowym. Wymiar czasu pracy: 35 h w tygodniu Stawka godzinowa: 18,30 zł/h Praca w systemie dwuzmianowym 6-14,14-22 System wynagrodzenia miesięczny

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 35

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.11.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: WSCHODNI FRONT WS ŁUKASZ DAWIDZIUK, PAWEŁ FIEDORUK SPÓŁKA CYWILNA

Adres: Warszawska 39/U7, 15-062 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV